Легенде Арсенала и АЦ Милан ажурирају резултате и ажурирају се голови, док се великани Топника боре против својих италијанских ривала

Фудбал

Ваш Хороскоп За Сутра

Екипа Арсенал Легендс се састаје пре пријатељске утакмице између Арсенал Легендс и Милана Глориеа(Слика: Стуарт МацФарлане)

Кључни догађаји

Роберт Пирес слави постизање четвртог гола Арсенала Погледај галерију17: 14КЉУЧНИ ДОГАЂАЈ

Навијачи Арсенала желе повратак Кануа

Присталице Арсенала су се шалиле да би више волеле да виде Нванкво Кану уместо њих уместо Оливиера Гироуда.

Нигеријац је постигао хет-трик у суботу у пријатељској побједи против Милана Глориеа резултатом 4: 2, а навијачи Топника би били пресретни да му се врати.

Прочитајте целу причу овде!

(Слика: Ацтион Имагес преко Реутерса)

17: 03КЉУЧНИ ДОГАЂАЈ

Шта сад намеравају?

Навијачима Арсенала данашња пријатељска утакмица упутила се пут у меморију.

ливерпул против астон вила на тв

Овде је Миррор Фоотбалл поближе погледао шта легенде тобџија до сада намеравају.

Кликните да бисте прочитали више!

16:49

Издвајамо

Није лоше гомила мушкараца средњих година, а?

Можете да проживите све голове из победе Арсенала Легендс над Миланом Глориеом 4-2 уз ИТВ-ове врхунце.

Можда би неки од ових момака ушли у садашње Топнике КСИ ...

16:30

Свуда у Емиратима

Свуда у Емиратима, где је Кану вратио године хет-триком, пошто је Арсенал Легендс победио Милан Глорие са 4-2 након забавног поподнева у Емиратесу.

Распродата публика видела је како две стране обележене звездама показују да су, иако су можда набациле неколико додатних килограма, и даље имале вештине да обаве посао.

Кануов хат-трицк био је врхунац, а Роберт Пирес и Фреддие Љунгберг су се и даље добро комбиновали, а касни гол Француза донео је најгласније клицање дана.

Цхристиан Виери је два пута убацио мрежу, али најбоље су изашли играчи Арсена Венгера.

15:54

Пуно време

90 минута - Све је готово и Арсенал је остао без заслужених победника против Милана. Много голова, пуно говора и дивно поподне у помоћ великом циљу у Тхе Арсенал Фоундатион.

Хвала вам што сте се придружили Миррор Фоотбалл -у за покривање нашег блога уживо!

15: 52КЉУЧНИ ДОГАЂАЈ

ЦИЉЕВИ! Арсенал Легендс 4-2 Милан Глорие (Виери, перо)

88 минута - Массаро добија пенал за Милан. Он пада театрално након минималног притиска Цигана, али купује ударац на лицу места. Лехманн брани Виеиријев пенал, али погађа својим скоком. Милан је поравнао на 4-2.

15: 46КЉУЧНИ ДОГАЂАЈ

ЦИЉЕВИ! Арсенал Легендс 4-1 Милан Глорие (Пирес)

84 минута - Диван. Путовали смо у прошлост. Љунгберг се враћа годинама уназад, увлачи лопту кроз гомилу од три дефанзивца Милана и побеђује их у ритму. Швеђанин тргује за неозначеног Пиреса који је прописно конвертовао из близине. Арсеналу је 4-1, а можда ћемо видети и пети ...

15:44

82 минута - Десаилли поново улази у сукоб и замењује Цостацурту. Симоне промашује његов покушај волеја на ивици казненог простора. Љубазно се одбија у другом покушају и тај напор прелази преко пречке. Хватање за сламке.

15: 41КЉУЧНИ ДОГАЂАЈ

ЦИЉЕВИ! Арсенал Легендс 3-1 Милан Глорие (Кану, перо)

79 минута - Љупки један-два Боа Мортеа и Љунгберга прекинут је прекршајем Массара у казненом простору. Досуђена казна. Досуђен пенал. Кану завршава свој хат-трицк из спорта. Удара га десном страном мреже и Дида рони на погрешан начин. Арсеналу је 3: 1 и они су вредни тога.

15:38

76 минута - Љунгберг убацује ниски центаршут у оквир Милана након што је оку пријало, чак и ако је непотребно прешао. Прошао је поред последњег човека и Дида је поново укорењен на лицу места, али Боа Морте који је журио није могао да се врати кући. Арсенал води 2-1 и изгледа веома способан да постигне још један.

Уместо Ди Цаниоа, Милан улази Гиусеппе Панцаро.

15:35

72 минута - Љунгберг силази хватајући се за колено после касног изазова Дарија Симића, али изгледа у реду да настави. Гриманди признаје прекршај за Арсенал на око 40 метара, а Милан брзо губи слободан ударац.

Гари Давиес дј супруга
15: 32КЉУЧНИ ДОГАЂАЈ

ЦИЉЕВИ! Арсенал Легендс 2-1 Милан Глорие (Кану)

69 минута - Опет тај човек. Пирес прави прекршај од Ераниа на ивици казненог простора. Кану убацује центаршут Боа Мортеа изван пречке. Нема потребе за технологијом циљне линије. То је преко линије. Дида се једва помакнуо и Арсенал води 2-1.

15:29

67 минута - Овермарс показује његове године. Иде раме уз раме са Ераниом и незгодно се повлачи. Друмски тркач се хвата за бутину и то је изазвало овације. Добар покушај, али са 43 године нећете бити тако брзи као некада.

15:27

65 минута - Боа Морте улети у кутију и превари се поред Цостацуртиног тобогана. Дида је извучен и лопта је очишћена, али само до Кануа. Кану окреће Цабонеа и својим замахом брзо погађа палубу. Да ли је било контакта? Судија није убеђен. Није досуђена казна!

15:25

62 минута - Цафу прави рафал низ десни бок и Овермарс га контролише. Слободан ударац изводи Ди Цанио, али га изводи Боа Морте.

15:21

58 минута - Арсенал је лепо закуцао и након стрпљења Љунгберг је погрешно улетео Амбросинија да пошаље центаршут у оквир. Кану не може да ступи у контакт.

Лиза Фокнер и Џон Тород

Овермарс је поново уведен са клупе за замену и замењује Лимпара за домаћина.

15:17

55 минута - Ди Цанио побјеђује, губи, побјеђује, губи и поново осваја посјед на крилу за Милан. На крају дуга Сергинхова лопта проналази пут до Виеирија, али његов први додир је лош.

15:15

53 минута - Арсенал је пробио Гилберта, који игра један-два са Кануом. Бразилац је шутирао поред гола пре него што је Петит ушао у игру уместо Луиса Боа Мортеа.

15:13

50 минута - Овде смо мало загазили. Обе стране су отишле до другог руба шеснаестерца и обе су изнудиле важне блокове - Цостацурта за Милан и Тоуре за Арсенал. Претпостављам да је од краја до краја, али не вртоглавом брзином ...

15:11

48 минута - Ераниова дуга лопта преко врха проналази Ди Цаниа у ложи Арсенала. Италијан има угао ударац ка голу који Леманну спремају дланови, али лопта незгодно лети изнад пречке. Арсенал се изборио са корнером.

15:06

46 минута - Друго полувреме је у току на северу Лондона. Милан је голмана заменио Дидом. Јенс Лехманн је заменио Сеамана у мрежи топника. Данашња игра донела је милион фунти за Арсенал Фоундатион.

14:51

Полувреме

45 минута - Последњих пет минута полувремена пролази са малим инцидентом. Темпо се успорио са резултатом 1-1.

Арсенал је главом извео Кану, али је Виери из близине изједначио за госте.

Останите са нама ускоро у другом полувремену уживо!

14:45

40 минута - Десаиллија замењује Стефано Еранио. Промена је извршена одмах након што је Хоите направио још једно пуцање плућа низ бок. Тренутно је без клуба. Можда игра за потез?

(Слика: АФП/Гетти)

14: 43КЉУЧНИ ДОГАЂАЈ

ЦИЉЕВИ! Арсенал Легендс 1-1 Милан Глорие (Виери)

37 минута - Милан је из корнера погодио Ди Цанио. Амбросини шутира оштрим ударцем главом из поготка и приморава изванредну одбрану од Сеамана, али напомена љубазно пада Виеирију, који га отима кући из близине. 1: 1 на стадиону Емиратес.

14:40

34 минута - Овермарс пуца далеко поред мете, али то је крај његовог поподнева. Замењује га Андерс Лимпар. Милан је Бобана заменио за Марка Симонеа.

(Слика: Оффсиде Спортс Пхотограпхи)

14:38

32 мин - То је било бриљантно. Нигел Винтербурн улази на Ди Цанио и пар поново ствара свој сукоб током играчких дана са позоришним падом. После се грле. Добар додатак.

најбољи вондеркидс фм 2018
14:36

30 минута - Кану помало пропушта прилику да дода свој и Арсеналов зброј. Он прикупља кратак пролаз на ивици кутије од Пиреса и течним покретом окреће Албертинија, остављајући га мртвог. Нападач шаље ударац тик изнад пречке и није било далеко 2-0.

Албертинија брзо замењује Ангело Цабоне. Помало грубо.

14: 32КЉУЧНИ ДОГАЂАЈ

ЦИЉЕВИ! Арсенал Легендс 1-0 Милан Глорие (Кану)

27 минута - Кану се уздиже највиши да би срео Петитов инчни савршен крст у кутији. Напрегнути напред само до врха прстију у горњи угао и резултатом 1-0 је Арсенал! Сасвим сигурно је то био његов први додир лоптом!

14:29

25 минута - Кану замењује Гилберта за Арсенал. Огромно је весеље са стадиона Емиратес. Нигеријски слотови уредно поред Љунгберга у нападу.

14:28

22 мин - Љунгберг се на превару пробија поред Албертинија и закуцава центаршут у казнени простор Милана. Пирес губи маркер и повезује ударац главом, али је његов ударац избијен поред гола. Арсенал поново на врху.