Фудбалска утакмица преко 50 -их прекинута је након два минута када је избила велика туча

Ук Невс

Ваш Хороскоп За Сутра

цвфц Утакмицу између Цантербури Валкинг Фоотбалл Цлуб и Херне Баи Валкинг Фоотбалл Цлуб, са играчима - који ходају уместо да трче - од 50 до 70 учесника, отказао је судија.

Почетак: Ствари су се поквариле током ходајућег фудбалског окршаја између Цантербурија и Херне Баи-а(Слика: цвфц)

Игра ходања Фудбал јер су старији од 50 година напуштени након само ДВА МИНУТА ... након што је на терену избила велика туча.

еубанк вс дегале пренос уживо

Утакмицу између Цантербури Валкинг Фоотбалл Цлуб и Херне Баи Валкинг Фоотбалл Цлуб, у којој су учествовали играчи - који ходају уместо да трче - од 50 до 70, отказао је судија.

Насиље је избило на терену након што је један играч ЦВФЦ -а 'срушен' 'хрскавим прибором' - уз тврдњу да су се чак и реф 'спојили у ударац' пре него што је зазвиждао & апос ;.

'Службени' у извештају о утакмици се наводи да је лоша крв започела унутар 'првих пет секунди' игре након раменог напада - и напуштен је након само два минута.

Фудбалски ходање, које има око 500 тимова у Великој Британији, варијанта је нормалног ногомета - са истим правилима као што су офсајд и казне - али са играчима који ходају уместо да трче.

Опширније: Масовна туча на утакмици сеоског крикета након што сањкање оде предалеко & апос;

Изгледа да је извештај о утакмици на веб страници ЦВФЦ -а написан лаганијим срцем и наводи да је утакмицу - одиграну 27. јануара - отказао судија Тони.

Судија држи црвени картон и звиждук, изблиза

Видите црвено: Судија је морао да откаже утакмицу на сат времена

Играчима је дат сат времена да се 'охладе' пре него што је организована реприза, а Херне Баи је на крају остао без победника од 3-2.

Оба тима су отишла на неколико пинтова после меча ... али у 'различитим пабовима', према извештају.

Локални Грегг Халфпенни рекао је: 'Ови момци знају како се носити и иако можда нису довољно способни за трчање, довољно су способни да задају ударац или два.

'Цела ствар је заиста била смешна - ово је замишљено као нежан спорт.'

Опширније: Клуб је забранио бијесног фудбалера који је 'покушао ударити линијског играча својим пенисом'

У извештају са утакмице се каже: 'Тони судија је пре почетка меча прочитао нереде, што нико није приметио, па смо отишли.

„Игра се играла на врло пријатељски начин најмање првих пет секунди, а затим је благо трљање рамена означило почетак онога што се најбоље може описати као љубав на први поглед.

„Један од играча Херне Баи -а и играч Цантербури -а (кога не могу навести из правних разлога) нашли су се лицем у лице, зурећи једно у друго и шапатом испунили страст.

„Тада је дошло до нежног тренутка када су главе кренуле једна према другој.

Гари Бусеи несрећа пре и после
Генерички фудбал (Слика: Гетти)

Смиривање: Утакмицу је заменила пријатељска

„Срећом, због чињенице да је играч Цантербури -а два стопе нижи од играча Херне Баи -а, није направљена озбиљна штета.

'Судија Тони је у том тренутку одлучио да је најбоље да се придружи ударцу, али се онда предомислио и минутом дуги звиждук позвао све да буду прогнани у страну земљу и утакмица је прекинута. '

Наставља се: 'Након што су се сат времена смирили (осим 2 играча који су и даље трљали носеве са терена), одлучено је да би пријатељски сусрет био најбољи исход вечери, иако је сугерисано да ће, ако Цантербури победи, ипак бити рачуна се као утакмица у лиги.

Опширније: Лопов је три пута пао с бицикла док је бјежао

'Нису' т. Прво полувреме је завршило 3 - 0 за Баи, затим супер подморнице, Рогер, Стеве и Даве су заменили цео тим и утакмица је завршила 3 ​​- 2 за Херне Баи ... иако је Рогер на крају ипак промашио једанаестерац није његова кривица јер га је голман спасао.

Пинта пива

Постизање мира: Тимови су и даље успели да добију пола литре ... у различитим пабовима (Слика: Гетти)

'У игри није било телесних повреда, а вече се завршило тако што су оба тима уживала у ћаскању, пиву и мало грицкалица, додуше у одвојеним пабовима.'

У извештају, који је написао 'Рог, додаје се:' Све је то заиста била олуја у шољици чаја. Неколико такмичарских момака који се међусобно пробијају. Лично, мислим да би била велика штета да се било која даља акција предузме према укљученим тимовима или играчима.

„Херне Баи има неколико одличних играча и игра уредан фудбал, а сигуран сам да ће све ово бити испеглано.

Чуо сам да су момку из Херне Баиа рекли да није добродошао да поново игра за клуб. Такође, клуб из Цантербурија позвао је свог укљученог играча на хитни дисциплински састанак и додијелио свом играчу награду за слободу града и Гвоздени крст. '

Рон Бодди, директор Херне Баи ФЦ -а, рекао је ове седмице: 'Морате запамтити да су ово такмичарске игре и да ће се људи играти такмичарски.