Соццер Аид 2019: Енглеска 2-2 остатак света КСИ (1-3 оловке)-победа у низу на пенале

Фудбал

Ваш Хороскоп За Сутра

Ово је тренутак када је 'Остатак света' освојио Соццер Аид 2019

Кључни догађаји

Кем Цетинаи постигао је касно за изједначење како би осигурао да је Соццер Аид одлучен извођењем пенала другу годину заредом, пошто је Остатак света победио на лицу места.

Звезда Љубавног острва произвела је тренутак магије да пресече Џона Терија и увуче ударац поред Дејвида Харевуда у гол Енглеске како би повукао РОВ ниво са преосталим минутима нормалног времена.

Голман РОВ -а Ницки Бирне је потом у распуцавању спасио одлучујући ударац комичара Лее Мацка како би потврдио победу своје екипе.

Певач Вестлифе -а већ је у распуцавању одбио тренер Бодија Јое Вицкс, пре него што је Марк Вригхт извео пенал.

Енглеска је испустила вођство од два гола, након што је заузела командну позицију захваљујући стези Јеремија Линцха у првом полувремену.

Кем Цетинаи слави своје касно изједначење које је помогло победи РОВ -а у Соццер Аид -у (Слика: Гетти Имагес)

Слободни стајлер је свој први ухватио након што је пратио волеј Рацхел Ианкее на бочну ногу кући, пре него што је заокренуо у кутији како би други пут опалио поред Хулиа Цесара.

Али Усаин Болт је искористио грешку Јамиеја Царрагхера да задржи Остатак света у утакмици на Соццер Аиду 2019.

шта је Еллие соуттер тхе ор

Болт и Царрагхер су уживали у напетој борби, пре него што је бивши играч Ливерпоола погрешно одредио ударац главом, дозвољавајући нападачу РОВ-а да се претрчи и погоди поред Давида Сеамана.

Цетинаи је потом у другом полувремену ухватио минутажу преосталу за извођење пенала, пре него што је уписао трећу победу у Соццер Аиду.

Све радње, како се догодило, испод ...

Још није касно за донирање - а британска влада ће удвостручити све донације до 23. јула

Садржај оглашавача из Фудбалска помоћ за Уницеф

Има још доста времена да донирате Соццер Аид -у за Уницеф 2019.

Широм света, болести, сукоби, глад и сиромаштво ометају игру милиона деце. У 2019. години, Фоотбалл Аид фор Уницеф је појачан како би деца имала детињство на које имају право.

И ове године ће Влада Велике Британије надокнадити сваких 1 ГБП које прикупите или донирате до 23. јула 2019. удвостручујући разлику коју уносите у животе дјеце. Па шта чекате?

Кликните овде да донирате све што можете.

22:08

Пиерс Морган слави

Ово би могао бити најбољи тренутак у мом животу, који је брилијантно водио Усаин Болт.

Тим хероја.

Моје саучешће Сусанни Реид.

22:07

(Слика: Цхелсеа ФЦ преко Гетти Имагес)

22:01

РОВ је освојио Соццер Аид 2019

Остатак света освојио је Соццер Аид 2019 након победе од 3-1.

Голман Ницки Бирне демантовао је Лее Мацка да оконча наде Енглеске након што је Марк Вригхт упутио ударац поред гола, а Јое Вицкс је упутио свој ударац према Бирну.

Кем Цетинаи је био последња особа која је извела ударац, што је било прикладно, јер је његов касни погодак у регуларном времену довео игру до пенала.

То је трећа победа РОВ-а у серији Соццер Аид, а права на хвалисање чврсто држе ко-менаџер РОВ-а Пиерс Морган над ко-водитељицом ГМБ-а и су-менаџерком Енглеске Сусанна Реид.

Не бисмо желели да будемо Сузана ујутру!

21:56

Бирне спашава од Мацка

Бирне пориче Лее Мацка и све је готово. РОВ је освојио Соццер Аид 2019.

21:56

Цетинаи прави резултат 3-1

Кем Цетинаи је ставио РОВ на додирну удаљеност до победе. Енглеска мора дати гол да би остала у њој.

21:56

Вригхт га шаље широм

Дуго трчање и муцање од Марка Вригхта, али он то поставља широко.

21:55

РОВ леад

ДЈ Лоцксмитх отпушта кући како би ставио РОВ испред.

21:54

Вицкс промашује

Ницки Бирне спашава од Јоеа Вицкса. Лош пенал је био право у голмана и РОВ сада може да поведе.

21:54

1-1

Билли Вингрове шаље Харевоод -у погрешан пут до нивоа.

21:53

1-0 Енглеска

Бен Схепхард шаље лопту у горњи угао.

21:48

ФТ: Енглеска 2-2 РЕД

Тиме се 90 минута ближи крају, а ми идемо на пенале на Стамфорд Бридгеу.

Цетинаиев касни штрајк осигурава да ће о Фоотбалл Аид -у бити одлучено пуцање другу годину заредом.

Норман Ридус Емили Кини

Било је то тесно друго полувреме, а обе стране су одбијале шансе.

Али Цетинаи је искористио његову прилику, посекавши Јохна Террија пре него што га је послао поред Харевоод -а да пошаље игру да уочи ударце.

Драма још није готова!

(Слика: Гетти Имагес)

21:45

Енглеска је надмашила РОВ с лијеве стране док Овен додаје лопту Мацку, али га његов додир поново спушта и он на крају одбија лопту и шаље је у аут.

21:44

Остало је само неколико минута овде са резултатима. Имате осећај да у томе може постојати још једна шанса за обе стране, али да ли ће је искористити?

21:43

Цантона шаље лопту високо преко пречке. Сигурно није један од његових најбољих.

21:42

САЧУВАТИ!

Харевоод добро штеди од Дрогбе како би одржао Енглеску на нивоу.

21:42

Миддлетон је замењен победником британског такмичења Гоод Морнинг Аланом Сектоном у последњим минутима.

21:41

Енглеска је близу да поврати своје вођство, јер Бирн спасава ниско на свом стативу од Кола пре него што Редкнап опаљује неколико тренутака касније.

21: 41КЉУЧНИ ДОГАЂАЈ

ГОАЛ! Цетинаи хвата за изједначење

Остатак света је на нивоу. Кем Цетинаи са голом захваљујући сјајном финишу напред.

зашто Американци славе Дан захвалности

Енглеска је изгубила посед на другом крају пре него што је РОВ разбио поље.

Цетинаи је ушао унутра и пуцао поред Харевоод -а пре него што је одушевљено појурио према клупи РОВ.

Казне тек сада стижу.

(Слика: Симон Даел/БПИ/РЕКС)

21:38

21:37

Глен Јохнсон се вратио за Царрагхера, који се у овом другом полувремену импресивно обрачунао са Болтом.

21:37

Тери са акробатским волејем са Цолеовог крста, О'Царролл добро блокира линију пре него што је Мацк поново испали. Још једна шанса је просјачење.

21:36

Лепо један-два, Јое Цоле са Овеном. Цоле се нашао на голу, али је изударао његов ударац у земљу и Бирне се одбија у корнер.

21:35

Вингрове се такође вратио на место Болта. Харри Редкнапп овде баца коцкице у потрази за изједначењем.

21:35

Ево долази краљ

Један човек који би могао да промени све то је човек који је тренутно стајао са стране и чекао да дође - Ериц Цантона. Мицхаел Ессиен одлази, а краљ Ериц је укључен.

21:34

Нешто мање од четврт сата преостало је за игру овде, Енглеска и даље води са два гола до једног. Остатак света мора да пронађе нешто однекуд ако ће ову игру изнудити на пенале, или чак победити у регуларном времену. Имају доста поседа, али стварају мало.

21:32

Шанса за Мацка

Лее Мацк добија сјајну шансу након дивне лопте од Вицкса, али ТВ смешник је надмашује. Какав би то тренутак био.

21:31

(Слика: Акцијске слике путем Реутерса)

21:30

Дрогба погађа један! Али Харевоод му је раван са изванредном зауставом.

21:30

Енглеска се бори да задржи лопту високо на терену, што би могло представљати стварну пријетњу јер се ова утакмица наставља док се већина екипе РОВ -а кампирала у половини Три лава.

21:28

Линч одлази са два гола

Јереми Линцх одлази, а посао му је завршен након прве половине. Лее Мацк долази на његово место са 95,80 на задњој страни мајице, у забавном одговору на Болтову мајицу од 9,58.